Zámečnictví, zámečnická pohotovost: 

Nabízíme vám nonstop zámečnické práce, nouzové otevírání automobilů, bytů, střešních boxů a různých skříněk nejen ve Špindlerově Mlýně, Vrchlabí, Hostinném, Jilemnici, ale také v Trutnově. Zabouchli jste si dveře a jste bez klíčů? Obraťte se na nás. Provádíme opravy zámků a dveří. Montujeme kukátka, zámky, přídavné zámky, řetízky, kliky bezpečnostní kování a hlavně pracujeme nonstop.

Klíčová služba – výroba klíčů která je u nás také nonstop.

Na přání Vám vytvoříme systém generálního klíče, nebo moderní čipový systém. Provádíme sjednocení vložek na jeden klíč.

Servis vložek EURO secure a EURO plus.


Správa a údržba nemovitostí, výškové práce:

Naše firma Vám nabízí služby v oblasti správy nemovitostí. Víme, co potřebuje váš dům, byt či pozemek. Zajišťujeme veškerou údržbu a také běžný úklid, v zimním období provádíme odklízení sněhu ze střech, schodišť i chodníků. Vyklízíme všechny druhy objektů, zajistíme Vám také veškeré potřebné revize. Umyjeme Vám nepřístupná okna nebo světlíky.


 

Prodej hasičského vybavení:

Prodej hasičské výzbroje a výstroje. Např: Hasicí přístroje, přilby, obuv, zásahové a pracovní stejnokroje, hadice, armatury, ale také dýchací přístroje, sorbenty mnoho dalšího vybavení nejen pro dobrovolné a profesionální hasiče …


 

Služby pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost:

Potřebujete pokácet rizikové stromy nad vaší nemovitostí, případně chcete vaše stromy omladit a prořezat, nebo jen potřebujete posekat trávu, uklidit listí, zasadit dřeviny na zahradě či pozemku, zavolejte nám! Na přání Vám vyrobíme lavičky a stojany na kola. Provádíme rekultivace zahrad a zeleně. Naše vybavení na zahrady: motorové pily Stihl, motorové sekačky Viking, motorové foukače a vysavače Stihl, zahradní traktory MTD, motorový štěpkovač a mnohé další.