Zámečnictví, zámečnická pohotovost: 

 

Nabízíme vám nonstop zámečnické práce, nouzové otevírání automobilů, bytů, střešních boxů a různých skříněk nejen ve Špindlerově Mlýně, Vrchlabí, Hostinném, Jilemnici, ale také v Trutnově. Zabouchli jste si dveře a jste bez klíčů? Obraťte se na nás. Provádíme opravy zámků a dveří. Montujeme kukátka, zámky, přídavné zámky, řetízky, kliky bezpečnostní kování a hlavně pracujeme nonstop.

Klíčová služba – výroba klíčů která je u nás také nonstop.

Na přání Vám vytvoříme systém generálního a hlavního klíče, nebo moderní čipový systém. Provádíme sjednocení vložek na jeden klíč.

Servis vložek EURO secure a EURO plus.


Správa a údržba nemovitostí:

 

Naše firma Vám nabízí služby v oblasti správy nemovitostí. Víme, co potřebuje váš dům, byt či pozemek. Zajišťujeme veškerou údržbu nonstop vlastní pojízdnou dílnou. Běžný úklid včetně praní, v zimním období provádíme odklízení sněhu ze střech, schodišť i chodníků. Veškeré potřebné revize nechte na nás o všechno se postaráme.

 


Služby v zahradnictví a lesnictví:

 

Potřebujete pokácet rizikové stromy nad vaší nemovitostí, případně chcete vaše stromy omladit a prořezat, nebo jen potřebujete posekat trávu, uklidit listí, zasadit dřeviny na zahradě či pozemku, zavolejte nám! Na přání Vám vyrobíme lavičky a stojany na kola. Provádíme rekultivace zahrad a zeleně. Naše vybavení na zahrady: motorové pily Stihl, motorové sekačky Viking, motorové foukače a vysavače Stihl, zahradní traktory MTD, motorový štěpkovač a mnohé další.